O nás

 

     Ponúkame Vám služby v oblasti vedenia účtovníctva, vedenia komplexnej mzdovej a personálnej agendy, v zmysle platnej legislatívy. Ďalej ponúkame odborné poradenstvo v oblasti účtovníctva, daní a ekonomiky.

 

    Našim klientom poskytuje aj podnikateľské a právne poradenstvo v oblasti podpory podnikania,  právne poradenstvo pri posúdení právneho nároku  na uplatnenie finančných príspevkov  pre podnikateľa, príspevkov pre zamestnávateľa, mzdových dotácii v rámci štátnej pomoci na podporu zamestnanosti v platnom znení.

 

    Prioritou pre nás je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a dlhoročná skúsenosť na trhu a spokojnosť našich klientov. S nami máte vždy istotu, že Vaše účtovníctvo a mzdy spracuje kvalifikovaný účtovník s praxou a potrebným vzdelaním. Samozrejmosťou je diskrétnosť, osobný prístup a vysoká pracovitosť. Kladieme si za cieľ pristupovať k poskytovaniu našich služieb individuálne a komplexne. Je pre nás dôležité rozumieť potrebám našich klientov a získať si tak ich dôveru práve v týchto citlivých oblastiach, ako je účtovníctvo a daňové a  ekonomické poradenstvo. Preto naše služby stále dopĺňame a snažíme sa ich skvalitňovať na základe získaných skúseností a požiadaviek klientov.

 

    Tešíme sa na Vašu návštevu

          JUDr. Viera Goldschűtterová